MANZARANIN KEYFİNİ GÖK TERAS’TA ÇIKARIN

Blue Lake’in 16. Katında dünyada eşi olamayan 6500 m2’lik Gök Teras yer alıyor. Ortak kullanıma açık Infinity havuzları, koşu ve yürüme yolları, yeşilliklerle çevrili dinlenme ve keyif alanları ve nefes kesen manzarası ile Gök Teras, Blue Lake’i sadece İstanbul’un değil, dünyanın en özel projelerinden biri haline getiriyor. Gökyüzünde yıldızların altında yürüyüş yapabilir, havuzdan manzarayı seyredebilir ve dostlarınızla sohbet edebileceğiniz Gök Teras’ta yaşam sevinciyle dolacaksınız.

CENNET BAHÇE VE YAŞAM

Blue Lake’in sahil şeridine kadar uzanan geniş peyzaj alanı size sporun her türlüsünü vadediyor. Cennet Bahçe içinde kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness merkezi, squash ve tenis kortu, çok amaçlı spor sahası, masaj odaları, buhar odaları, sauna ve hamamıyla kendinize kaliteli vakit ayırabilecek, sporla dolu bir yaşama merhaba diyeceksiniz. Çok özel olarak tasarlanmış bahçelerde çocuklarınız güvenlik içinde oynayacak, farklı sportif aktivitelere katılabilecek, yeni arkadaşlıklar kuracaklar. Blue Lake’in bahçe seviyesinde yer alan nitelikli restoran, kafe ve mağazalar da modern bir sosyal yaşama dair tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

CONCIERGE @ BLUE LAKE İLE LÜKS YAŞAM

Concierge @ Blue Lake ile Blue Lake’de 5 yıldızlı konforu gerek evinizde gerekse tüm ortak ve sosyal alanlarda yaşamaya hazır olun. Sizin adınıza her detayın düşünüldüğü ev hizmetleri servisinden toplantı ve etkinlik organizasyonlarına, vale hizmetinden oto yıkamaya kadar her tür hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü hizmet kalitemizle konsiyerj servislerimiz 7/24 emrinize amade. Ayrıca Blue Lake’de 7/24 güvenliğin en gelişmiş teknolojiler ve uzman görevlilerle temin edildiğini unutmayın.

BLUE LAKE’DE SANAT

Blue Lake’de kendiniz ve çocuklarınız için hayal ettiğiniz sanat kurslarına katılmaya ne dersiniz? Sizi deneyimli öğretmenlerle buluşturacağımız atölyelerimizde yaşama yepyeni bir bakış açısı, çocuklarınız için de yaşam boyu ilgilenecekleri bir hobi kazandırmayı hedefliyoruz. Ayrıca, performans merkezimizde ve sergi alanımızda gösteriler ve sanat sergileriyle keyifli anlar sizi bekliyor.